top of page

Zaklinamy!Kiedy w zeszły wtorek świętowaliśmy wspólnie premierę, a w środę pracowaliśmy nad tą nowiutką stroną – nie tak wyobrażaliśmy sobie nadchodzące dni dla Spółdzielni… Chcieliśmy z lekkim sercem i euforią w żaglach podbijać filmowe, serialowe, growe i audio światy.


W czwartek zapłonął świat. Wiemy o tym prawdopodobnie wszyscy i bardzo wielu i wiele z nas włącza się na swoją miarę i skalę we wszelkiego rodzaju pomoc Ukrainie.


My podpisaliśmy dziś „nadzwyczajną uchwałę” Spółdzielni Aktorskiej Miło. Wszystkie Członkinie i Członkowie Spółdzielni zobowiązują się w niej do przekazania 10 % swoich wynagrodzeń brutto, wynikających z umów zawartych (przy chodźmy najmniejszym wkładzie Spółdzielni) pomiędzy 28.02.2022 a 31.08.2022 na rzecz pomocy Ukrainie w naprawie szkód wojennych. Tym postanowieniem chcemy też trochę zakląć rzeczywistość, wyrazić nadzieję na szybkie wycofanie wojsk rosyjskich z terenów niepodległej Ukrainy.


Myślami z naszymi ukraińskimi Przyjaciółmi z branży i z całą Ukrainą


Członkinie i Członkowie Spółdzielni,

Anka, Bohdan, Dariusz, Elżbieta, Joanna.


Zdjęcie przedstawia klatkę z filmu "Upadek" ("der Untergang", reż. O. Hirschbiegel) . W tej scenie Bohdan wypowiadał słowa: "Wojna się skończyła"! Obyśmy wszyscy mogli tak powiedzieć jak najszybciej!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page